ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 21/12/23

Στο σχολείο μας, την Πέμπτη 21/21/2023, τις πρώτες ώρες οι μαθητές θα μεταβούν για εκκλησιασμό, στην συνέχεια θα γίνει μάθημα και στο τέλος θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση γονέων στο χώρο του σχολείου.

Η ενημέρωση θα είναι από της 11 π.μ. μέχρι της 2 μ.μ.

Αν δεν γνωρίζετε τους καθηγητές του τμήματος μπορείτε να τους βρείτε στην ιστοσελίδα του σχολείου στο σύνδεσμο ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΑΝΑ ΤΜΗΜΑ

Επίσης στο σχολείο μας φέτος διοργανώνουμε εθελοντική αιμοδοσία τον Μάρτιο με στόχο την δημιουργία τράπεζας αίματος για εκπαιδευτική μας κοινότητα. Στην κεντρική είσοδο του σχολείου, δίπλα το κυλικείο, θα υπάρχει ένας χώρος για να συμπληρώσετε ένα έντυπο και να στηρίξετε με αυτόν τον τρόπο την προσπάθεια μας. Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να απευθυνθείτε στον κ. Πλιάκα και την κ. Μπουρσανίδου.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://7gym-kater.pie.sch.gr/%ce%b5%ce%bd%ce%b7%ce%bc%ce%b5%cf%81%cf%89%cf%83%ce%b7-%ce%b3%ce%bf%ce%bd%ce%b5%cf%89%ce%bd-%cf%84%ce%b7%ce%bd-%cf%80%ce%b5%ce%bc%cf%80%cf%84%ce%b7-21-12-23/