7οι ΑΓΩΝΕΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑΣ-XΡΙΣΤΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ

Στις 29 Μαρτίου  2017 το 7ο Γυμνάσιο Κατερίνης είχε την ευκαιρία να συμμετάσχει στους 7ους  Αγώνες Γλώσσας και Ορθογραφίας που έγιναν στο  Γυμνάσιο Κάτω Μηλιάς . Ειδικότερα οι μαθητές μας   Βαλλούς  Θεοφιλίνα, Βρέντζου Ζωή,, Βραχνού Διονυσία, Βαϊτσοπούλου Μαρία και  Γκατζούνη Θωμαΐς  υπό την εποπτεία των  υπεύθυνων  καθηγητριών τους   Ντέφα Αλεξάνδρας και Καραλή Στυλιανής  εκπροσώπησαν  επάξια το σχολείο μας και έζησαν μια ενδιαφέρουσα εμπειρία. Ευχαριστούμε θερμά τους διοργανωτές των  7ων Αγώνων Γλώσσας και Ορθογραφίας και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για του χρόνου .

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ                                                                                                                        ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ

ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ                                                                                                  ΚΑΡΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ   ΝΤΕΦΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://7gym-kater.pie.sch.gr/7%ce%bf%ce%b9-%ce%b1%ce%b3%cf%89%ce%bd%ce%b5%cf%83-%ce%b3%ce%bb%cf%89%cf%83%cf%83%ce%b1%cf%83-%ce%bf%cf%81%ce%b8%ce%bf%ce%b3%cf%81%ce%b1%cf%86%ce%b9%ce%b1%cf%83-x%cf%81%ce%b9%cf%83%cf%84%ce%bf/