Εκδηλώσεις για τη λήξη του σχολικού έτους 2017-2018

Την  Τετάρτη 30 Μαΐου 2018 πραγματοποιήθηκαν εκδηλώσεις στο σχολείο μας για τη λήξη του σχολικού έτους 2017-2018.

Στην αίθουσα πολλαπλών παρουσιάστηκε το βίντεο του πολιτιστικού προγράμματος «ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΚΑΙ ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ»  που εκπόνησαν οι καθηγήτριες:  Καραλή Στυλιανή, Κιτοπούλου Κυριακή και Ντέφα Αλεξάνδρα.

Στη συνέχεια οι μαθητές της Γ΄τάξης Σταυρούλα Ηλιάδου, Δημοσθένης Ρετσίδης, Θεόδωρος Παπαδόπουλος και Πασχάλης Τσουλφάς αποχαιρέτησαν με συγκινητικά μηνύματα και βίντεο τους καθηγητές και τους συμμαθητές τους.

Στον προαύλιο χώρο του σχολείου πραγματοποιήθηκαν αθλητικές εκδηλώσεις .

Τέλος παρουσιάστηκαν χορογραφίες σύγχρονου χορού από μαθήτριες της Γ΄τάξης και ακούστηκαν αγαπημένες μελωδίες.

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων ευχόμαστε  στα παιδιά μας

Καλή τύχη και καλή συνέχεια  στο ταξίδι της γνώσης.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://7gym-kater.pie.sch.gr/%ce%b5%ce%ba%ce%b4%ce%b7%ce%bb%cf%8e%cf%83%ce%b5%ce%b9%cf%82-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%84%ce%b7-%ce%bb%ce%ae%ce%be%ce%b7-%cf%84%ce%bf%cf%85-%cf%83%cf%87%ce%bf%ce%bb%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-%ce%ad%cf%84/